AMON AMARTH

 
Headbang olarak insanlık ve bilim tarihinde bir ilke imza atıyor ve depremi önceden haber veriyoruz! 6 Aralık 2008 tarihinde Kandilli rasathanesi, merkezi İstanbul'un kuzeyi olan bir deprem ölçecek! İsveçli death metal fenomeni Amon Amarth İstanbul'u sallamadan önce, kendileri ile özel bir röportaj gerçekleştirdik. Odin bizi korusun!
 
İsveç'in Viking metalcileri AMON AMARTH'tan vokalist Johan Hegg'i, ''With Oden On Our Side'' ertesi çıktıkları uzun dünya turnesi sırasında telefonda yakalayıp, keyifli bir röportaj gerçekleştirdik. Son 3 albümdür büyük bir yükseliş içinde olan Vikingler, hiç kuşkusuz kariyerlerinin en parlak günlerini yaşıyorlar.
 
İsveçli Viking Metal liderleri Amon Amarth, bu yıl içinde ilk dört albümlerini yeniden piyasaya sürecek. Piyasaya yeniden çıkan ilk Amon Amarth albümüyse ''Once Sent From A Golden Hall'' oldu. Albüm iki disklik bir set halinde yayınlandı ve ekstra olarak bir DVD de bu set içinde yer alıyor.
 
Türkiye'deki 2. konserini vermek üzere ülkemize gelecek olan, İsveç'in dünyaca ünlü death metal grubu Amon Amarth'ın 6 Aralık 2008 Cumartesi akşamı İstanbul'un en önemli gösteri ve konser merkezlerinden biri olan Parkorman'da sahne alacağı konserle ilgili tüm detaylar burada!
 
İsveç'in önde gelen death metal gruplarından Amon Amarth, Eylül ayında yayınlayacağı yeni albümü ''Twilight Of The Thundergod''ın kayıtlarının tamamlandığı açıkladı. Albümün kapak görseli de yayınlandı.
 
Kapağında sarı, kırmızı ve siyah dışında farklı bir renk bulunan bu ilk Amon Amarth albümü, death metal'de bir Amon Amarth etkisinden bahsetmemizi sağlayacak gibi. Son 4 albümdür sergiledikleri gelişim ve ivmenin eşine zor rastlanır.
 
Heavy metal, 2006 yılının kafadan en iyi albümünü Amon Amarth imzasında önümüze getirmiş. Bazı albümler için detaya gerek olmadan sadece ruhuna saldırmak tavsiye edilir. O eski metal efsane albümlerinde olduğu gibi...

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.