DARKTHRONE

Abonelik gerekir - Subscribers Only Röportaj ... KUZEY ORMANI KASIRGASI!
 
Tam 18 yıldır kışkırtıcı, pervasız, saf ve hırçın bir müzik... Oslo'nun soğuk ve sessiz ormanlarının kasvetiyle ruhunu besleyen iki rahatsız tip... Bayanlar, baylar... Karşınızda Darkthrone!
 
Norveçli bitirim ikili Nocturno Culto ve Fenriz; Darkthrone'un, black metal ligindeki en üretken gruplardan biri olmasını sağlamayı sürdürüyor. İlk albümlerinden bu yana tam 18 yıl geçti ve tüm bu süre içerisinde, hemen hemen her yıl yeni bir albüm çıkardılar. (Tabii bunda, hiç konser vermiyor olmalarının da etkisi yadsınamaz.)
 
2 sayı önceki ''N.W.O.B.H.M'' E.P.'lerinin kritiğinde aslında kabaca aklımdaki her şeyi söylemiştim.
 
Fenriz, diğer bir deyişle Darkthrone'un ardındaki hasta zihin, Darkthrone'un ''ne'' olduğunu ''Preparing For War'' DVD'sindeki röportajda tek bir cümle ile açıklıyor: ''bir tribute grubu''.

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.