IN FLAMES

Abonelik gerekir - Subscribers Only Röportaj ... CAYIR CAYIR!
 
Günümüzün en büyük metal gruplarından biri olma yolunda yükselişini sürdüren In Flames, dokuzuncu albümleri ''A Sense Of Purpose'' ile karşımızda. Grubun gitaristlerinden Björn Gelotte yeni albümün çıkışı şerefine Headbang'i arayarak çok özel açıklamalarda bulundu! 18 yıldır sönmeyen alevler, hepimizi yakmaya devam edecek gibi görünüyor!
 
Stockholm'de düzenlenen törende İsveç Grammy Ödülleri sahiplerini buldu. In Flames, ''En İyi Hard Rock Albümü'' dalında ödülü kazanırken aynı gece 'Alias' isimli şarkının canlı performansıyla da göz doldurdu. Grubun performansı da dahil tüm ödül töreni İsveç ulusal kanalı olan Tv4'den canlı yayınlandı.
 
İsveçli grup In Flames, geçtiğimiz Nisan ayında çıkardıkları yeni albümleri ''A Sense Of Purpose''dan yayınlayacakları 2. video klip şarkısını seçti.
 
Albümden önce yayınlanan ve bir parça haricinde albümde yer almayan şarkılardan oluşan ''The Mirror's Truth'' E.P.'si; genel fikri vermişti aslında. In Flames her yeni albümünde olduğu gibi yine kendi stilinden çok uzaklaşmadan, fakat bir önceki albümle kesinlikle aynı tadı vermeyecek bir şekilde karşımıza çıkacaktı belli ki. Öyle de oldu.

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.