KREATOR

 
Bu seneki Unirock'ta festivalin en iyi performanslarından birini sergileyen Kreator'dan Mille ile sahneye çıkmadan hemen önce görüştük.
 
''Enemy Of God'' albümüyle tarihinin ticari açıdan en büyük başarısını yaşamış olan Mille Petrozza ve ekibi çok uzun ve başarılı bir dünya turnesiyle moral ve cukka toplamış halde, hiç gazı kesmeden ''Hordes Of Chaos'' ile devam ediyorlar. Ben de Mille Petrozza ile çok kısa bir diyaloğun ardından aldım klavyeyi elime, verdim kendimi thrash'e.
 
Alman thrash metal grubu Kreator, yeni albümleri ''Hordes Of Chaos''ı 19 Ocak 2009 tarihinde SPV Records etiketiyle yayınlıyor.
 
Thrash metal en görkemli dönemini 80'lerde yaşamış olabilir ama çok daha kaliteli sound'lara sahip 90'lar ve özellikle de 2000'lerdeki örneklerini de es geçemeyiz. Tabii 80'lerdeki bestecilik ve özgünlük hala aranıyor ama günümüzde de enfes işler var. Alman thrash metal efsanesi Kreator, kariyerinin en iyi albümlerinden birini yaptı mesela, kuruluşundan tam 26 yıl sonra.

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.