MEGADETH

 
Dave Mustaine ile röportaj yapmak gerçek bir gazetecilik tecrübesi. Diğer hiçbir rock yıldızına benzemiyor o. Karşısındaki insanı tanımak istiyor, diyalog kurmaya çalışıyor. Siz de her an her şey olabilir şeklinde tetikte bekliyorsunuz. Bir Megadeth şarkısı kadar gergin, emniyetsiz, sürprizli bir yolculuk. Ve bir o kadar hakiki...
 
2007 yılında, ''Warchest'' adında 4 CD +1 DVD'lik özel bir set bir yayınlayan Amerikalı thrash metal grubu Megadeth, bu sefer de yeni bir ''en iyiler toplama albümü'' yayınlamak üzere.
... Endgame
 
Ben ''köklere dönüş'' masallarını sevmem. Köklere döne dolaşa ne yeni kuşağa, ne de eski hayranlara yaranabilen, o köklerin çıktığı yere gömülen çok sayıda isim de biliyoruz. O bakımdan 2000'lerin başından beri ''Köklere döndük, dönüyoruz, aha bakın solucan çıkardık dipten.'' şeklinde demeçleri olan Megadeth'in en nihayetinde geçmişinin doğru parçalarını kullanarak oluşturduğu yakışıklı bir kolâja rastlamak sevindirici.
 
2000'de ''Capitol Punishment: The Megadeth Years'', 2002'de ''Still, Alive... And Well?'', 2005'te ''Greatest Hits: Back To The Start'' ve şimdi de ''Anthology: Set The World Afire''. Megadeth ''toplamayı'' seviyor. Yeni nesli kolay yakalayabilmek için ''şimdiye kadarki bölümlerin özeti'' şeklinde tasarlanmış olan bu ürün, grubu 10 yıl ve üzeri zamandan beri takip edenler için yeni bir şey sunmuyor.
 
Heavy metalin en esrarengiz topluluklarından biri olan büyük Megadeth, terbiyesizlikten dili dönen model metal jenerasyonuna nasıl görünecektir? Ya da eski kudretli müziği şimdiki zamanda yeni bir albümle nasıl kıyaslanacaktır?

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.