PARADISE LOST

 
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
 
Anathema ve My Dying Bride ile doom metal'in ikinci jenerasyonunu başlatan, gotik metal'in yaratıcılarından kabul edilen, hafızalarımıza 'As I Die', 'True Belief', 'Forever Failure' ve 'One Second' gibi klasik şarkıları armağan eden grubun gitaristi, keyboardcusu ve bestekarı Greg Mackintosh'u telefonda yakaladık. Mayıs sonunda çıkacak olan yeni albüm ''In Requiem''den vampirlere kadar her şeyi konuştuk.
 
İngiliz gothic metal grubu Paradise Lost'ta beklenmedik gelişme... Gruba 2004 yılında katılan davulcu Jeff Singer grubun çıkmaya hazırlandığı Güney Amerika turnesi öncesinde Paradise Lost'tan ayrıldığını açıkladı.
 
İngiliz doom / gothic metal grubu Paradise Lost, 26 Mayıs 2008 tarihinde ''The Anatomy Of Melancholy'' adlı yeni bir DVD yayınlıyor.
 
Doom / Gothic metal'in tohumlarını eken ve hayatımın gruplarından biri olan İngiliz topluluk Paradise Lost, ''In Requiem'' adlı yeni albümü ile buruk kalplere; acıyla beslenen, korkuyla büyüyen ve hüzün ile huzur arasındaki dengesizlikle yetişen notalarla yaklaşmaya devam ediyor.

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.