QUEENSRYCHE

 
Queensryche vokalisti Geoff Tate ile, farklı savaşlarda bulunmuş Amerikan askerleriyle yapılmış röportajlara dayanan yeni albümleri ''American Soldier'' üzerine konuşma fırsatım oldu. Bu çok tartışmalı albüme dair röportaj benim açımdan bugüne dek yaptıklarımın en ilginçlerinden. Size de öyle geleceğini umarım.
 
2007'de yayınladıkları "Take Cover" adlı cover albümünü takip edecek ve yeni şarkılardan oluşacak olan yeni Queensryche albümü ile ilgili bilgiler yavaş yavaş gelmeye başladı. Albümün adı tartışma yaratacağa benziyor: "American Soldier"
 
Geçen ayki sayımızı okuduysanız, çok sevdiğim gruplardan olan Queensryche'ın son albümü ''American Soldier''den lirik bazda hiç hazzetmediğimi biliyorsunuz. İroniktir ki, mesajı bakımından bir utanç kaynağı olarak algıladığım bu kayıt, Queensryche'ın yıllardır yaptığı en iyi albüm.
 
Queensryche'ın cepten yediği eleştirisine katılıyorum. Ama bu durumdan şikayetçi değilim. En azından boş oturmak yerine faaller.

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.