SLIPKNOT

 
Kaliforniya temsilcimiz Korhan Demirkaya metal dünyasının en yıkıcı festivali olan Mayhem Festival'in kulisinde Slipknot'ın basçısı Paul Gray'le söyleşti. Slipknot'ın #2'si grubun 25 Ağustos'ta yayınlanacak albümü ''All Hope Is Gone'' ve grubun Türkiye konseri hakkında çarpıcı bilgileri Korhan'la paylaştı. İlk defa Headbang'de!
 
2004'de çıkan ''Vol. 3: (The Subliminal Verses)'' ile, Amerika’daki albüm satışlarının ölçüldüğü Billboard listesine 2 numaradan girmişlerdi. Yeni albümleri ile bu sefer zirveye yerleştiler!
 
Tam 4 yıl sonra yeni bir albüm yayınlayan, tam 3 yıl sonra Amerika'da yeniden turlamaya başlayan Slipknot'ta bir sakatlık daha.
 
Iowa'nın 9 manyağı yeniden bir arada. Ne kadar sakat bir albüm geleceği şimdiden merak konusu.
 
Yayınlandığı anda, A.B.D. başta olmak üzere tam 8 ülkede genel albüm satışı listelerinde 1 numaraya yerleşmiş ve bunların birçoğunda hala liste başı olmayı sürdüren bir ''ekstrem metal'' albümünden bahsediyoruz. Neyle karşı karşıya olduğumuzun farkında mıyız?

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.