THE HAUNTED

 
İsveç'in; dünya metal sahnesine sunduğu en büyük değerlerden At The Gates'in tabutundan fırlayan ve hem thrash hem death metal bombardımanıyla 13 yıldır aklımızı başımızdan alan The Haunted, bu ay ilk defa Türkiye'ye geliyor! Grubun beyni Anders Björler, konser öncesinde Türk basınından sadece Headbang'e konuşuyor.
 
2008 yazında İstanbul'da muhteşem bir metal festivali yapılmıştı hatırlarsanız; Uni-Rock Festival. Türkiye'de gerçekleştirilmiş en başarılı metal festivali olarak hatırlanan Uni-Rock Festival organizatörleri, yeni yıl için çalışmalarına şimdiden başladı. Uni-Rock Festival ruhunu tekrar yaşamak için yaz aylarına kadar beklemek istemeyen muzikseverler, 27 Mart 2009 akşamı, İsveçli thrash metal grubu The Haunted'ın sahne alacağı Uni-Rock Festival Warm-Up Party'de buluşacak.
... Versus
 
Bir albüme dair herhangi bir yorum yapmadan önce, o albümü sindirmek gerek! İçinde bulunduğumuz ''tüketim çılgınlığı'' içerisinde özellikle sanat eserlerine karşı acımasızca kullanılan ''kullan, at'' uygulamasından tiksiniyorum. Bir albümü toplamda ''bir iki defa'' dinleyip de o albüm hakkında atıp tutanları görmekten, duymaktan, okumaktan bıktım.

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.