MOTLEY CRUE
NIKKI SIXX: ''YENİ ALBÜM 'DR. FEELGOOD' VE 'GIRLS GIRLS GIRLS' ARASI BİR ŞEY OLACAK!''
Mötley Crüe'nün ''The Dirt'' adını taşıyacak olan yeni albümüne dair, grubun bas gitaristi Nikki Sixx bir açıklama yaptı.

MOTLEY CRUE
MOTLEY CRUE
Şu an son rütuşları ile uğraştıkları dokuzuncu albümleri "The Dirt" hakkında Sixx şu açıklamayı yaptı: "Albüm 'Dr. Feelgood' ve 'Girls Girls Girls' arası bir şey oluyor. Aslında biraz 'Shout At The Devil' havaları da yok değil. Tabii işe gene bir hayli mizah kattık çünkü kabul edelim ki biz gülünç, komik bir mizah içeriyoruz grup olarak her hareketimizle!"
"The Dirt"ün açıklanan yayınlanış tarihi ise 8 Temmuz. Grup cephesinden gelen bir diğer haber ise; 15 Nisan tarihinde, şu an için bilinmeyen büyük bir açıklama yapacakları.
Bu arada 2005 yılında yayınlanan "Carnival Of Sins" adlı Mötley Crüe DVD'sinin Blu-ray disc versiyonu bu ay sonunda yayınlanıyor.

(04/04/2008)

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.