METALLICA BİLETLERİ SATIŞA ÇIKTI !!!
Tüm zamanların en büyük gruplarından Metallica, 27 Temmuz 2008 tarihinde İstanbul Ali Sami Yen Stadyumu'nda Türkiye'deki üçüncü konserini verecek.

METALLICA
METALLICA
Purple Concerts ve EPD Organizasyon işbirliğiyle gerçekleşecek olan konserin biletleri 15 Nisan Salı gününden itibaren Biletix'ten satışa sunuldu. Konserin ön grupları Amerika'dan Down, ülkemizden ise Pentagram ve Hayko Cepkin.

1993 yılında İstanbul İnönü Stadı'nda verdiği ilk konserle 48.000, 1999 yılında Ali Sami Yen Stadyumu'nda verdiği ikinci konserle 46.350 kişiyle buluşan METALLICA, Türkiye'deki üçüncü stadyum konserini 27 Temmuz 2008 Pazar günü Ali Sami Yen Stadyumu'nda verecek. Konser, Akbank exi26 sponsorluğunda, Purple Concerts ve EPD Organizasyon işbirliğiyle gerçekleşecek.

METALLICA için şimdiye kadar Türkiye üzerinde kurulmuş en büyük sahneyi kuracak olan ekip, toplamda 800 metrekarelik bir sahne için çalışıyor. Ayrıca yurtdışından dünya çapındaki büyük festivallerde kullanılan, çelik konstrüksiyon sahne sistemi getiriliyor.

1993 Bon Jovi konseri dışında, konser tarihinden bir gece önce, 8000 kişilik seyirci kuyruğu oluşturan tek grup olan METALLICA, bugüne kadar tüm dünyada 100 milyonu aşkın albüm sattı. Dünyanın gelmiş geçmiş en popüler kült grubu olan METALLICA, konser satışları açısından da Amerikan müzik tarihinin en büyük topluluklarından biri. Şu sıralarda yeni albüm çalışmalarını sürdürmekte olan METALLICA; bu albümü, davulcu Lars Ulrich'in açıklamasına göre Eylül ayında yayınlanacak.

BİLETLER BİLETİX'TE!!!
http://www.biletix.com

(16/04/2008)

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.