''CHEMICAL WEDDING'' GÖSTERİME GİRİYOR!
Iron Maiden'ın vokalisti Bruce Dickinson; besteci, söz yazarı, uçak pilotu, eskrimci ve radyo programcısı sıfatlarının yanına şimdi de senarist sıfatını ekledi.

Dickinson'ın Iron Maiden'dan ayrı olduğu dönemde yayınladığı solo albümlerinden biri olan "The Chemical Wedding" ile aynı adı taşıyacak film için çekimler tamamlandı ve filmin tanıtım görüntüsü internette yayınlandı.

Hakkında birçok efsane bulunan İngiliz şair/hedonist/büyücü Aleister Crowley'in reenkarnasyonunu konu alan filmde, bu rolü canlandıracak olan isim ise Simon Collow. Bruce Dickinson'ın senaryosunu yazdığı ve soundtrack albümünü hazırlayacağı filmin yönetmeni ise Julian Doyle. Filmin ilk gösterimi bu ay içinde Avrupa'da çeşitli film festivalerinde yapılıyor.

Ayrıca filmin soundtrack albümü de yolda. Albümün içeriği şu şekilde:


01. Chemical Wedding - BRUCE DICKINSON
02. Hush Hush Here Comes The Bogie Man - HENRY HALL / VAL ROSING.
03. Fanlight Fanny - GEORGE FORMBY
04. Man of Sorrows - BRUCE DICKINSON
05. Wickerman - IRON MAIDEN
06. Can I Play With Madness - IRON MAIDEN
07. Separation - SKIN
08. Une Faune Apres Midi - DEBUSSY
09. The Alleluya Chorus - HANDLE
10. (Excerpt) Violin Concerto - MOZART

(22/04/2008)

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.