UNI-ROCK FESTIVAL İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI!!!
Opeth, Testament, Dark Tranquillity ve Orphaned Land'in yanı sıra Pentagram başta olmak üzere bir çok yerli grubun da sahne alacağı 3 günlük festival için geri sayım başladı!

UNI-ROCK FESTIVAL
UNI-ROCK FESTIVAL
İstanbul yepyeni bir rock & metal müzik festivaline hazırlanıyor; Uni-Rock Festival.

20-21-22 Haziran 2008 tarihleri arasında, farklı şehirlerden üniversite öğrencilerinin katılımıyla Parkorman'da konaklamalı olarak düzenlenecek Uni-Rock Festival'de 3 gün boyunca birçok popüler yerli ve yabancı grup/sanatçı performans sergileyecek.

Parkorman'da bu yıl ilki gerçekleştirilecek olan Uni-Rock Festival, tüm katılımcılarına müziğin yanısıra gerçek anlamda tatil havası yaşatmak amacıyla birçok farklı etkinliğe sahne olacak.

Festivalin katılımcıları; 3 gün boyunca çeşitli workshop'lar, sponsor firmaların etkinlikleri ve sanatçıların imza günlerinin yanısıra İstanbul'un en büyük açıkhava havuzundan da yararlanabilecekler. Tüm bu farklı aktivitelerin tek bir amacı var; katılımcılara uzun süre unutamayacakları gerçek festival deneyimini yaşatmak.

Uni-Rock Festival'de sahne alması kesinleşen grupların tam listesi:

Yabancı gruplar:
OPETH
TESTAMENT
DARK TRANQUILLITY
ORPHANED LAND

Yerli gruplar (Alfabetik sırayla):
AFFLICTION
ALTONA
CATAFALQUE
CROSSFIRE
DEFINITIVE
FALSE IN TRUTH
HERETIC SOUL
INSISTENCE
MALT
MORIBUND OBLIVION
OBSTINACY
PENTAGRAM (MEZARKABUL)
PRIME OBJECT
SOUL SACRIFICE
UNLEASH

Festivalin resmi web siteleri:
www.unirockfest.com
www.myspace.com/unirockopenairfestival

Biletler Biletix'te !!!
www.biletix.com
(22/05/2008)

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.