HEAVEN AND HELL YENİ ALBÜM HAZIRLIYOR
Dio'lu Black Sabbath yeni albüm hazırlıkları içinde. Grubun bas gitaristi Geezer Butler geçtiğimiz günlerde Amerika'da katıldığı bir radyo programında, Heaven And Hell'in şu sıralarda yeni albüm için şarkı yazmakla meşgul olduğunu açıkladı.

HEAVEN AND HELL
HEAVEN AND HELL
Grup, vokallerinde Ronnie James Dio'nun olduğu kadrosuyla en son 1992 yılında "Dehumanizer" albümünü yayınlamıştı. Grubun yeni albüm için şu sıralarda 7 / 8 şarkıyı tamamladığı da gelen bilgiler arasında.

Gitarist Tony Iommi ise; Judas Priest, Motörhead ve Testament ile çıktıkları "Master Of Metal" turnesinin ardından yeni Heaven And Hell albümünün tamamlanacağını açıkladı.

Bu arada grup "The Rules Of Hell" adında yeni bir box-set yayınladı. Sette grubun Dio'lu döneminde kaydedilen "Heaven And Hell", "Mob Rules" ve "Dehumanizer" albümlerinin master kayıtlarının yeniden yapılmış versiyonlarının yanı sıra "Live Evil" adlı 2 CD'lik konser albümü de yer alıyor.(02/08/08)

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.