HOLY MOSES'IN YENİ ALBÜMÜNDE METALCİ DAYANIŞMASI
Alman thrash metal gruplarından Holy Moses'ın 29 Eylül'de Wacken Records/SPV tarafından yayınlanacak olan "Agony Of Death" albümünde Destruction, Axel Rudi Pell, Darkside, Metalium ve Obituary gibi gruplardan konuk müzisyenler yer alacak.

HOLY MOSES
HOLY MOSES
Axel Rudi Pell'den Ferdy Doernberg, albümdeki klavyeleri, sample'ları, intro ve outro'ları çaldı ve ayrıca 'Through Shattered Minds' şarkıda gitar çaldı. Death, Obituary, Iced Earth ve Deicide gruplarından tanıdığımız gitarist Ralph Santolla ise 'World In Darkness' ve 'Dissociative Disorder' adlı şarkılara sololarıyla imza atarken, Obituary'den grup arkadaşı Trevor Peres de 'Angels In War' adlı şarkıda gitar çaldı. 'Imagination' ve 'Alienation' adlı şarkılardaki gitar soloları Darkside ve Demolition gruplarından Janos Murri'ye aitken, Metalium'dan Henning Basse 'Schizophrenia' adlı şarkıda, yine Darkside ve Demolition'dan The Wolf 'Imagination' adlı şarkıda, Destruction ve Headhunter'dan Schmier ise 'The Cave' adlı şarkıda geri vokalleri üstlendi.
Son olarak Agent Steel'den Karlos Medina'nın da 'Imagination'da bas gitar çaldığını belirtelim.

"Agony Of Death" adlı albüm Hamburg yakınlarındaki Blue Castle Studio'da, aynı zamanda Holy Moses'ın gitaristi olan Michael Hankel'in prodüktörlüğünde kaydedildi.(20/08/08)

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.