TIAMAT'TA SON GELİŞMELER...
Geçtiğimiz haftasonu, ülkemizdeki 3. konserini Zeytinli Rock Fest.'te veren İsveçli gothic / doom metal grubu Tiamat, gitaristi Thomas'ın gruptan ayrıldığını açıklarken, yeni bir box-set ile hayranlarının karşısına çıkıyor.

TIAMAT
TIAMAT
Century Media Records tarafından yapılan açıklamada 18 Ağustos tarihinde yayınlanan ve "The Ark Of The Covenant - The Complete Century Media Years" adını taşıyan Tiamat box-set'inde, grubun Century Media'ya bağlı olduğu zaman yayınladığı albümler (12 adet) ve bir DVD yer alıyor.

Toplamda 131 audio şarkı, 10 saatin üzerinde müzik ve içinde tüm şarkı sözlerinin yer aldığı 64 sayfalık bir kitapçığın yer aldığı bu sette aşağıdaki albümler yer alıyor.* "Prey"
* "Clouds"
* "Live In Israel"
* "Wildhoney"
* "Gaia"
* "Wildlife"
* "A Deeper Kind Of Slumber"
* "Skeleton Skeletron"
* "Judas Christ"
* "The Church Of Tiamat"
* "Panopticon" (collection of b-sides, cover versions & rare tracks)
* "The Church Of Tiamat" DVD

Bu arada grubun gitaristi Thomas Wyreson Tiamat ile son konserini Zeytinli Rock Fest. 2008'de verdi ve gruptan ayrıldı. Thomas, ayrılık kararında grup için anlaşmazlıkların değil, ailevi yaşantısına ağırlık verme fikrinin etkili olduğunu belirtti.


(20/08/08)

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.