LOADED
DUFF MCKAGAN'IN GRUBU LOADED YENİ BİR E.P. YAYINLIYOR
Guns 'N Roses'ın eski, şu sıralarda vokalist arayan Velvet Revolver'ın ise hala bas gitaristi olan Duff McKagan'ın yan proje grubu olan Loaded, 22 Eylül tarihinde Century Media tarafından basılmak üzere "Wasted Heart" adını taşıyacak olan yeni bir mini albüm yayınlıyor.

LOADED
LOADED
Loaded'ın 3. albümü, E.P. sonrası 2009 yılı başlarında çıkacak. Prodüktör Martin Feveyear ile birlikte kayıt çalışmalarının gaye iyi gittiğini belirten grup elemanları 'Roll Away', 'Forgive Me', 'Sick', 'No More', 'Southern Girl', 'No Shame' ve 'Translucen' adlı 7 şarkının kayıtlarını bitirmiş durumda.

Loaded, 1999 yılında kuruldu ve bugüne kadar 2 albüm yayınladı. Bu albümlerden "Live Episode" 1999'da piyasaya sürülürken, "Dark Days" adını taşıyan ikinci albümleri 2001 yılında yayınlandı.


Grubun kadrosu ise şu an:
Duff McKagan - Vokaller, Gitar
Mike Squires - Gitar
Jeff Rouse - Bas
Geoff Reading - Davullar(20/08/08)

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.