WES BORLAND, ARTIK MARILYN MANSON'IN GRUBUNDA!
Nu-metal'in en büyük gruplarından olan ve 2005 yılından beri sesi soluğu çıkmayan Limp Bizkit'in eski gitaristi Wes Borland artık Marilyn Manson'ın grubunda. 15 Ağustos 2008 tarihinde bizzat Marilyn Manson tarafından yapılan basın açıklamasında bu birliktelik ilk defa resmi olarak duyuruldu.

WES BORLAND
WES BORLAND
Açıklama şöyleydi; "Bizimle ilk defa çalacak yeni bir gitaristimiz var, ismi Wes Borland. Eskiden berbat bir gruptaydı ama ordan ayrıldı çünkü çok yıkıcı bir enerjileri vardı. Kendisinin ayrıca Black Light Burns adlı bir grubu daha var ama artık bizimle birlikte."

Marilyn Manson'ın grubunda Ginger Fish, Chris Vrenna ve eski Nine Inch Nails ve A Perfect Circle basçısı Twiggy Ramirez de yer alıyor.

Bu arada Wes'in bir yandan Marilyn Manson ile yola devam ederken diğer yandan kendi grubu Black Light Burns ile de albüm kaydedip, konser vermeye devam edeceği vurgulandı.


(21/08/08)

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.