DARK TRANQUILLITY'DE AYRILIK...
İsveçli melodik death metal grubu Dark Tranquillity tarafından yapılan yazılı bir açıklama ile bas gitaristleri Michael Nicklasson'un gruptan ayrıldığı bildirildi.

MICHAEL NICKLASSON
MICHAEL NICKLASSON
Haziran ayında gerçekleşen Uni-Rock Festivali kapsamında 2. kez ülkemizde, İstanbul Parkorman'da ağırladığımız grup; ilerleyen tarihler için tüm kesinleşmiş konserlerin gerçekleşeceğini, gruba bu süreçte geçici bir bas gitaristin eşlik edeceğini de açıkladı.

Michael Nicklasson tarafından yapılan yazılı açıklama ise şöyle: "Neredeyse 10 yılın ve tonlarca turnenin, festivalin ardından; kişisel sebepler dolayısıyla Dark Tranquillity'den ayrılıyorum. Tüm bu zaman içerisinde dünyanın her yerindeki tonlarca hayranımızla, bu süre içerisinde edindiğim arkadaşlarımla, ekiplerimizle, herkesle buluşmak, takılmak çok güzeldi. Bir liste yapamayacağım çünkü web sitesindeki tüm boşluğu doldurabilirim ama hepinizi özleyeceğimi belirtmek istiyorum. Bu, almam gereken bir karardı, bir molaya ihtiyacım vardı. Grubun içine düştüğü zor bir durum yok çünkü bu kararım hepimiz için, Dark Tranquillity için en iyisiydi. Şimdi biraz dinleneceğim ve ardından bakalım gelecek ne getirecek benim için. Bir şekilde yine buralarda olacağım. Hepinize çok teşekkür ederim."


(23/08/08)

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.