BRIAN 'HEAD' WELCH
KORN'UN ESKİ GİTARİSTİ HEAD SOLO ALBÜM YAYINLIYOR
2005 yılında gruptan ayrılan gitarist Brian ''Head'' Welch uzun süredir solo albümü merakla beklenen isimlerden biriydi. ''Save Me From Myself'' adını verdiği albüm, Eylül ayının ilk haftasında piyasaya çıkıyor.

BRIAN 'HEAD' WELCH
BRIAN 'HEAD' WELCH
2005 yılında, dini görüşleri sebebiyle Korn'dan ayrıldığını açıklayan ve o günden sonra dindar yaşamıyla dikkat çeken Brian "Head" Welch; Driven Music Group/H2C Records tarafından prodüksiyonu yapılan ve Ryko/Warner Music Group tarafından dağıtımı yapılacak olan ilk solo albümünün detaylarını açıkladı.

2007 yılında yayınlanan otobiyografi kitabının adıyla aynı ada sahip olan albüm, 9 Eylül'de raflarda olacak.


Albümdeki şarkılar:

01. L.O.V.E. (6:31)
02. Flush (4:26)
03. Loyalty (5:07)
04. Re-Bel (5:40)
05. Home (6:52)
06. Save Me From Myself (5:44)
07. Die Religion Die (5:34)
08. Adonai (5:19)
09. Money (4:43)
10. Shake (4:48)
11. Washed By Blood (9:34)

Bu arada 'Flush' adlı şarkıya geçtiğimiz hafta Los Angeles'da, Nova Entertainment adlı firmadan Frankie Nasso yönetmenliğinde bir de klip çekildi. Frankie Nasso daha önce de Mudvayne, Hatebreed, All That Remains ve Walls Of Jericho gibi gruplarla çalışmıştı.


(31/08/08)

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.