MÖTLEY CRÜE YENİ KONSER DVD'Sİ YAYINLAYACAK
Geçtiğimiz ay yeni albümü ''Saints Of Los Angeles''ı yayınlayan Los Angeleslı grup önümüzdeki yılın ilk döneminde yayınlamayı düşündüğü yeni konser DVD'si için hazırlıkları tamamlamak üzere.

MÖTLEY CRÜE
MÖTLEY CRÜE
28 Ağustos'ta Kanada'da Toronto Ontario'da yer alan Molson Amphitheatre'da gerçekleşen Mötley Crüe konseri tam 12 farklı kamerayla çekildi ve kaydedildi. Crüefest adındaki turne dahilinde bu konser veren gruba ön grup olarak tüm turnede olduğu gibi Buckcherry, Papa Roach, Trapt ve Sixx A.M. eşlik etti.

Konserde bir de ilginç bir olay yaşandı. Ontario Alkol Denetim Komisyonu tarafından Molson Amfitiyatrosu'nun alkol ruhsatı iptal edildiği için konser günü alkollü içecek satışına izin verilmedi. 15000 kişi kapasiteli mekanın alkol ruhsatının iptaline dair resmi bir açıklama yapılmamış olsa da, bu iptalin 2007 konser sezonunda içkili seyircilerin çıkardıkları olayların sonucu karara bağlandığı konuşuluyor.

Konserin ortasında "duydum ki bugün hiçbirinizin sarhoş olmasına izin verilmemiş ha?" şeklinde bir anons yapan davulcu Tommy Lee, daha sonra sahne arkasından getirdiği Absinthe'lerden seyircilere dağıtarak fondip yapmalarını istedi.


(04/09/08)

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.