KREATOR YENİ ALBÜM DETAYLARI...
Alman thrash metal grubu Kreator, yeni albümleri ''Hordes Of Chaos''ı 19 Ocak 2009 tarihinde SPV Records etiketiyle yayınlıyor.

KREATOR
KREATOR
2005 yılında yayınlanan ve Kreator'un toplamda 11'inci stüdyo albümü olan "Enemy Of God"ın ardından grup, yeni albüm kayıtlarına geçtiğimiz yaz sonlarına doğru başlamıştı.

Yeni albümün ismi "Hordes Of Chaos" olarak açıklandı ve albüm Ocak ayında piyasada olacak.

"Hordes Of Chaos" üç farklı versiyon ile satışa çıkacak. İlki, normal CD versiyon ve içerisinde albümdeki 10 şarkı yer alıyor. İkincisi; delüks versiyon ve 11 şarkılık audio CD'ye ek olarak, albümün yapım aşamasını anlatan görüntülerin yer aldığı bir DVD'yi içeriyor. Üçüncü versiyonun ismi ise ultra delüks. Bu versiyonda da genişletilmiş içerikli CD ve DVD'nin yanı sıra bir Kreator tişörtü ve bir fotoğraf kitapçığı yer alıyor.Albümdeki şarkıların isimleri ve sıralaması işe şu şekilde:

01. Hordes Of Chaos (A Necrologue For The Elite)
02. Warcurse
03. Escalation
04. Amok Run
05. Destroy What Destroys You
06. Radical Resistance
07. Absolute Misanthropy
08. To The Afterborn
09. Corpses Of Liberty
10. Demon Prince

Albüm Berlin'de Tritonus adlı stüdyoda kaydedildi. Prodüktörü, daha önce Beatsteaks ve Tocotronic adlı gruplarla çalışmış olan Moses Schneider. Mix işlemlerindeki imza ise daha önce Slipknot, Bullet For My Valentine ve Cradle Of Filth gibi gruplarla çalışmış olan Colin Richardson'a ait.


(01/10/08)

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.