SLASH'TEN MEKSİKA FİLMİ MÜZİĞİ
Guns'n Roses'ın eski, son aylarda yeni vokalist arayışında olan Velvet Revolver'ın ise günümüzdeki gitaristi Slash, Meksika çıkışlı bir film için soundtrack hazırlıyor.

SLASH
SLASH
Olallo Rubio tarafından yazılan ve yönetilen "This Is Not A Movie" adlı filmin müzikleri dünyaca ünlü gitarist Slash'e ait.

Slash, İngilizce içerikli bu Meksikalı yapım için; "çok uçlarda, çok keskin, çok sanatsal ve biraz da sürükleyici" yorumunda bulundu.

Filmin yazar ve yönetmeni Olallo Rubio ise; "Akustik ve elektronik gitarlarla yaratılmış çok eklektik ve saykodelik bir tema müziği kullanmak istiyordum. Hem çok duygusal hem de farklı sahnelerde kullanabilmek için efektik bir özgürlük yaratacak bir gitarist arıyordum. Slash projeyle ilgilendi ve şimdiye dek 6 sahne için çok iyi iş çıkardı." yorumunda bulundu.

Film hakkında detaylı bilgi için;
www.thisisnotamovie.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

(01/10/08)

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.