PETER WICHERS YENİDEN SOILWORK'TE !!!
Üç yıl önce gruptan ayrılan kurucu elemanlardan Peter, İsveçli ekibe yeniden dahil olduğunu açıkladı. Fakat Amerika'da yaşamaya devam edeceğini de...

PETER WICHERS
PETER WICHERS
Peter'ın ayrılışının ardından; aynı zamanda Dimension Zero elemanı olan Daniel Antonsson'ı kadrosuna katan grup, bu kadroyla 2007 çıkışlı albümleri "Sworn To A Great Divide"ı yayınlamıştı.

Albüm ertesi gerçekleştirdikleri uzun turnelerin sonunda da diğer gitarist Ola Frenning, gruptan kovulmuş ve yerine Sylvain Coudret dahil olmuştu.

Geçtiğimiz günlerde yapılan resmi açıklamayla ise, grubun kurucu elemanlarından gitarist Peter Wichers'in yeniden Soilwork'e katıldığı belirtildi. Bu durumda Peter'in yerine gruba girmiş olan Daniel de Soilwork'e veda etti ve çalışmalarını Dimension Zero ile sürdürmeye devam edecek.

3 senedir Amerika'da yaşayan Peter, Soilwork'e yeniden dahil olduğu için tekrar İsveç'e taşınmayacağını, grupla birlikte çalışmalarını Amerika'da sürdürmeye devam edeceğini de belirtti.

Grup bu kadrosuyla Kasım ve Aralık aylarında Zimmers Hole ve One-Way Mirror gruplarıyla birlikte Avrupa turnesinde olacak. Hemen ardından ise Ocak ayında Darkane, Warbringer ve Swallow The Sun gruplarıyla birlikte Kuzey Amerika turnesine çıkacaklar.

(01/10/08)

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.