REKOR HIZDA BİLET SATIŞI
Efsane grup AC/DC, tam 8 yıl aradan sonra yayınladığı yeni albümü ''Black Ice''ın tanıtımı kapsamında çıkacağı Kuzey Amerika turnesi için rekor hızda bilet sattı.

AC/DC
AC/DC
"Black Ice World Tour" adını taşıyan, 28 Ekim 2008'de başlayıp 31 Ocak 2009'da sona erecek ve toplam 42 konser boyunca sürecek turnenin satışa çıkan 19 konserinin biletleri dakikalar içinde tükendi. Diğer tarihler için ise henüz satışa başlanmış değil. Özellikle Chicago, Los Angeles ve Oakland'de tüm biletlerin 4 dakika içinde tükenmesi, saatler boyunca bilet gişelerinde bekleyen fanatik AC/DC hayranlarını bir hayli kızdırdı. Daha şimdiden karaborsaya düşmüş olan biletler çok yüksek fiyatlara alıcı bulmaya başladı.

Bu arada bilet satışlarında önceliğin fan club üyelerinde olması ise tepki uyandırdı. Fan club'a üye olmak için gerekli parayı yatırdıktan sonra alınan biletler ile AC/DC'nin bilet fiyatı üzerine komisyon eklemiş olduğu görüşü savunuluyor.

Grup, albümden çıkan ilk single "Rock 'N' Roll Train"in videosunu da yayınlamış durumda.


(08/10/08)

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.