''SAW 5''İN SOUNDTRACK ALBÜMÜNDE METAL FIRTINA !!!
Son yılların en çok izlenen korku / gerilim yapımlarından ''Saw'' serisinin 5'inci filmi için hazırlanan soundtrack albümünde ağırlıklı olarak metal grupları yer alıyor.

SAW V
SAW V
21 Ekim tarihinde Amerika'da itunes ve amazon.com üzerinden satışa sunulacak olan "Saw V Soundtrack" albümü için yapımcı firma Addiction Soundtracks'den Jonathan Platt şunları söyledi; "Filmdeki kaosu yansıtan şarkıları bir araya getirdiğimizi hissediyoruz. Albümde yer alan tüm gruplar, bu serinin birer hayranı aynı zamanda ve bu proje içinde yer almaktan dolayı da oldukça heyecanlılar."

"Saw V" soundtrack şarkı listesi:

01. Trap Attacks - CHARLIE CLOUSER
02. True Believer - TESTAMENT
03. Death And Destruction (Remix) - MINISTRY
04. What's Next (The Blood and Sand Mix) - FILTER
05. Thanks Again, Again - THE ALMIGHTY
06. The Banishment - PRONG
07. The Dawning Of Doom - DIE KRUPPS
08. Power Player - CLUTCH
09. ugLi - SKINNY PUPPY
10. Strangers - WILLIAM CONTROL
11. Unlaced - EMILIE AUTUMN
12. Blood And Music - FIXMER/MCCARTHY
13. Wizard Of Sextown - THE REVOLTING COCKS
14. Date Of Expiration (Expired) - FUNKER VOGT
15. What It Takes - CHARLIE CLOUSER


(14/010/08)

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.