YENİ ALBÜME DAİR DETAYLAR AÇIKLANMAYA BAŞLADI
Grammy adaylığı kazanmış olan Atlanta (A.B.D.) çıkışlı, progresif / groove metal grubu Mastodon, bir süredir üzerinde çalıştıkları yeni albümleri hakkında merak edilen detayları geçtiğimiz hafta içerisinde resmi olarak açıklamaya başladı.

MASTODON
MASTODON
Buna göre, Mastodon'un yeni albümünün adı "Crack The Skye" olacak ve Reprise Records tarafından 2009 yılının ilk aylarında piyasaya sürülecek. Toplam 7 şarkıyı barındıracak olan albümün toplam süresi 50 dakika civarında olacak ve bu albüm için kayıtlar Atlanta'daki Southern Tracks Studios'da gerçekleştirildi. Grubun "Crack The Skye" için birlikte çalıştığı prodüktör ise; daha önce Velvet Revolver, Rage Against The Machine, Bruce Springsteen, Pearl Jam, AC/DC ve Stone Temple Pilots gibi gruplarla yaptığı çalışmalardan tanıdığımız Brendan O'Brien.

"Crack The Skye" şarkı listesi:

01. Oblivion
02. Divinations
03. Quintessence
04. The Czar
I. Usurper
II. Escape
III. Martyr
IV. Spiral
05. Ghost Of Karelia
06. Crack The Skye
07. The Last Baron

Albümün kapak görselinin de yakında açıklanacağı gelen bilgiler arasında. Öte yandan grup şu sıralarda Slayer, Amon Amarth ve Trivium ile Avrupa turnesinde.


(06/11/08)

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.