DORO
DORO, KARİYERİNİN 25'İNCİ YILINI KUTLUYOR
Almanların meşhur vokalisti ve ''heavy metal kraliçesi'' lakabıyla tanınan Doro Pesch, kariyerinin 25. yılı kutlamaları ile gündemde şu sıralarda. Doro'dan 25. yıl özel konseri ve bir de yeni bir single albüm geliyor.

DORO
DORO
Doro Pesch müzik kariyerindeki 25. yılını özel bir konser ve yeni bir single albüm ile kutluyor. Doğduğu şehir olan Düsseldorf'da (Almanya) 13 Aralık 2008 tarihinde ISS Dome adlı mekanda gerçekleşecek olan konserde Doro'ya sahnede Arch Enemy ve Leaves' Eyes grupları eşlik edecek ve büyük ihtimalle bu konser olası bir DVD konser albümü için kaydedilecek.

Doro'nun resmi myspace sayfasından dinlenebilir durumda olan "Celebrate" adlı yeni şarkıyı da barındıran "Celebrate (The Night Of The Warlock)" adlı yeni single albümün içeriği ise şu şekilde:

01. Celebrate (feat: Doro + fans)
02. Celebrate (feat: Doro + Biff [SAXON])
03. Celebrate (feat: Doro + Angela [ARCH ENEMY), Sabina [HOLY MOSES), Veronica [BENEDICTUM), Liv Kristine [LEAVES' EYES), GIRLSCHOOL and Floor [AFTER FOREVER])
04. Rescue Me (non-album version)
05. Night Of the Warlock (single version)

"Celebrate (The Night Of The Warlock)" 31 Ekim tarihinde yayınlandı.

(06/11/08)

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.