QUEENSRYCHE'DAN ASKER SELAMI
2007'de yayınladıkları "Take Cover" adlı cover albümünü takip edecek ve yeni şarkılardan oluşacak olan yeni Queensryche albümü ile ilgili bilgiler yavaş yavaş gelmeye başladı. Albümün adı tartışma yaratacağa benziyor: "American Soldier"

QUEENSRYCHE
QUEENSRYCHE
Amerikalı heavy metal grubu Queensryche'ın vokalisti Geoff Tate'in yeni albümlerinde yer vereceklerini duyurdukları savaş konsepti ile ilgili yaptığı açıklama şu şekilde: "Queensryche her zaman silahlı kuvvetler mensuplarından inanılmaz destek görmüştür. Hemen her konserden sonra, hayranlarımızla konuşurken mutlaka orduda görev yapmış veya yapmakta olan birine denk gelirim. Duygularını ve açıklamalarını öğrendikçe, onların hikayesini anlatmaya yönelik samimi bir görüş oluştu bende. Son iki yıldır Amerika'nın katıldığı savaşlarda çarpışmış düzinelerce gaziyle görüşmelerde bulundum. Onların şaşırtıcı ve duygulandıran öykülerini dinledim ve savaşı o gözle inceleyebilmek için elimden geleni yaptım."

Albümün 2009'da mart ayında yayınlanması bekleniyor.

(08/11/08)

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.