INPSYCHOBLEEDIA
MARC RIZZO'DAN YENİ GRUP: INPSYCHOBLEEDIA
Soulfly ve Cavalera Conspiracy gruplarından tanıdığımız gitarist Marc Rizzo, yeni bir yan proje grubu kurdu. Grubun ismi Inpsychobleedia ve ilk albüm için kayıtlara başlandı bile.

INPSYCHOBLEEDIA
INPSYCHOBLEEDIA
Önce Ill Nino'da tanıdığımız ardından Soulfly'a geçen ve Soulfly kurucusu Max Cavalera'nın bu yıl kardeşi Iggor Cavalera ile kurduğu Cavalera Conspiracy adlı grupta da gitaristilik yapan Marc Rizzo'nun yan proje olarak kurduğu Inpsychobleedia hakkında detaylı bilgiler için www.myspace.com/inpsychobleedia adresini ziyaret edebilirsiniz.
INPSYCHOBLEEDIA'nın kadrosu ise:

Marc Rizzo - Gitar, Vokaller
Dennis Kimak - Gitar
Elo Hernandez - Bas
Kanky Lora - Davullar

Grup şu ana kadar "Blind Lead The Blind", "Silent Til Disturbed" ve "Tortured Mind" adlı 3 şarkının kayıtlarını da tamamlamış durumda.

Marc Rizzo ayrıca, 2007 yılı Temmuz ayında da ikinci solo albümü "The Ultimate Devotion"ı yayınlamıştı.

(10/11/08)

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.