DEATH ANGEL BASÇISI GRUPTAN AYRILDI
San Francisco'nun thrash metal'i ile ünlü bölgesi Bay Area'dan çıkmış kült topluluklardan Death Angel'ın kurucu kadrosunda yer alan bas gitarist Dennis Pepa, geçtiğimiz günlerde gruptan ayrıldığını açıkladı. Yerine kimin dahil olacağı henüz netlik kazanmış değil.

DEATH ANGEL
DEATH ANGEL
Grupla birlikte son konserini 28 Ekim'de San Francisco, California'daki Grand Ballroom'da veren Dennis Pepa'nın yaptığı açıklama: "80'lerdeki başlangıcından beri Death Angel ile birlikteyim ve benim için ayrılma zamanının geldiğine inanıyorum. Grupla olan kariyerimin başında sonuna kadar, Death Angel müziğine bir punk etkileşimi dahil ettim ve açık görüşlü bir müzisyen olarak metal tarzında benim için diğer fırsatları değerlendirmek ve çeşitlendirmek istiyorum. Death Angel'daki çocuklar benim ailemdir ve hepsine gelecek için şans diliyorum. Ayrıca bana arkadaşlık edip beni destekleyen Nuclear Blast'a ve hayranlarımıza da çok teşekkürler. Yeni müzik projelerine dahil olmaya bakacağım ve hepinizle yeniden bir araya gelmeyi bekliyorum."

Grup, bu yılın başında, şubat ayında "Killing Season" adlı yeni albümlerini Nuclear Blast etiketiyle yayınlamıştı.


(13/11/08)

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.