GUNS N' ROSES
ROCK TARİHİNİN EN ÇOK BEKLENEN ALBÜMÜ ÇIKTI !!!
23 Kasım 2008 tarihinde kimilerine göre müzik tarihindeki bir mucize gerçekleşti ve 13 yıldır çıkması beklenen Guns N' Roses'ın yeni albümü ''Chinese Democracy'' raflardaki yerini aldı. Grubun orijinal kadrosundan sadece Axl Rose'un yer aldığı albüm, çıkmasıyla birlikte rekorları da beraberinde getirdi.

GUNS N' ROSES
GUNS N' ROSES
Rock tarihinin, yayınlanması en uzun süren albümü nihayet piyasaya sürüldü. 80'lerin sonu ile 90'ların başında tüm dünyada fırtına gibi esen ve "son büyük klasik rock grubu" olarak lanse edilen, efsanevi grup Guns N' Roses'ın, yapımına yaklaşık 13 yıl harcanan albümü "Chinese Democracy" artık müzik marketlerde ve grubun resmi myspace sayfasında!

20 Kasım'da, orijinal kadrosundan sadece vokalist Axl Rose'u barındıran Guns N Roses'ın MySpace sayfasına konan "Chinese Democracy", site tarihinin bütün rekorlarını alt üst etti.

20 - 21 Kasım arasında saniye başına 25 dinleme düşerken, sadece 'Chinese Democracy' şarkısının bir günlük dinlenme sayısı 826.000. Albümün ise toplamdaki dinlenme sayısı 3 milyonu geçmiş durumda.

(24/11/2008)

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.