AMON AMARTH KONSERİ HAKKINDA TÜM DETAYLAR
Türkiye'deki 2. konserini vermek üzere ülkemize gelecek olan, İsveç'in dünyaca ünlü death metal grubu Amon Amarth'ın 6 Aralık 2008 Cumartesi akşamı İstanbul'un en önemli gösteri ve konser merkezlerinden biri olan Parkorman'da sahne alacağı konserle ilgili tüm detaylar burada!

AMON AMARTH
AMON AMARTH
2004 yılında düzenlenen Rock The Nations Festival II'de sahne alarak ilk defa Türk hayranlarının karşısına çıkıp unutulmaz bir performans sergileyen ve o günden sonra her yeni albümüyle Türkiye'de daha geniş kitlelerce takip edilmeye başlayan, İsveçli death metal fenomeni Amon Amarth'ın ikinci İstanbul saldırısına çok az bir süre kaldı!

HEADBANG dergisi okuyucuları arasından 15 kişinin, geçtiğimiz ay yapılan yarışma sonucunda ücretsiz olarak katılacağı konser hakkında tüm detaylar şöyle:


Bilet Fiyatları:
1. Kategori: 67,00 YTL Sahne Önü
2. Kategori: 39,00 YTL Normal Giriş

Günün programı:
Kapı Açılış: 17.00
Açılış Grubu (OMINOUS GRIEF): 18.30
AMON AMARTH: 20.00


(04/12/08)

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.