THE HAUNTED İSTANBUL'A GELİYOR !!!
2008 yazında İstanbul'da muhteşem bir metal festivali yapılmıştı hatırlarsanız; Uni-Rock Festival. Türkiye'de gerçekleştirilmiş en başarılı metal festivali olarak hatırlanan Uni-Rock Festival organizatörleri, yeni yıl için çalışmalarına şimdiden başladı. Uni-Rock Festival ruhunu tekrar yaşamak için yaz aylarına kadar beklemek istemeyen muzikseverler, 27 Mart 2009 akşamı, İsveçli thrash metal grubu The Haunted'ın sahne alacağı Uni-Rock Festival Warm-Up Party'de buluşacak.

THE HAUNTED
THE HAUNTED
Etkinliğin basın bülteni şu şekilde:

UNIROCK FESTIVAL WARM-UP PARTY - THE HAUNTED

Istanbul gectigimiz Haziran ayında yeni bir festival ile tanıştı; UNIROCK OPEN AIR.

20-22 Haziran tarihleri arasında Parkorman'da düzenlenen ve aralarında TESTAMENT, OPETH,
DARK TRANQUILLITY ve ORPHANED LAND gibi uluslararası metal muzik arenasının dev isimleriyle birlikte ülkemizden başta PENTAGRAM ve MALT olmak üzere toplamda 20 civarinda grubun performans sergilediği UNIROCK OPEN AIR FESTIVAL, 10,000 kişiye yaklaşan katılımla kendi alanında bir rekora imza attı.

UNIROCK FESTIVAL, yalnızca sahne alan grupların performanslarıyla değıl aynı zamanda kurulan ses&ışık ve sahne sistemi, güvenlik, konaklama ve genel saha produksiyonuyla hard rock/heavy metal müziği temel alan organizasyonlar arasında yeni bir cığır açtı.

Birçok katılımcının 'bugüne kadar düzenlenen en iyi metal müzik festivali' olarak nitelendirdiği UNIROCK FESTIVAL, yeni yıl için çalışmalarına şimdiden başladı. 2009 yılında Temmuz ayında düzenlenmesi planlanan festival bu yıl yine dünyaca ünlü isimleri ağırlayacak.

UNIROCK FESTIVAL ruhunu tekrar yaşamak için yaz aylarına kadar beklemek istemeyen muzikseverler, 27 Mart 2009 akşamı Isveç`li metal muzik devi THE HAUNTED`ın sahne alacağı UNIROCK FESTIVAL WARM-UP PARTY`de buluşacak.

Bu müthiş gecede sahne alacak diğer gruplar, mekan bilgisi ve diğer tüm detaylar çok yakında açıklanacak.

(04/12/08)

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.