NINE INCH NAILS'DE YENİ DAVULCU
Endüstriyel rock & metal'in en önemli gruplarından Nine Inch Nails geçtiğimiz ay bir davulcu değişikliği yaşadı. Josh Freese'in, Kuzey Amerika turnesinden sonra gruptan ayrılacağı ve yerine, Lostprophets'ten Ilan Rubin'in geçeceği açıklandı.

NINE INCH NAILS
NINE INCH NAILS
Grubun kurucusu ve asıl adamı Trent Reznor tarafından, grubun resmi web sitesinde yayınlanan açıklama ise şöyle: "Ilan'i birkaç yaz önce Reading ve Leeds Festivalleri'nde izledim ve beni darmadağın etti. Geçtiğimiz günlerde, bizimle birlikte bir prova yapması için onu grubumuza davet ettik ve bu sefer tüm grubu darmadağın etti! Yıl sonunda Josh'un ardından gruba uyacak mükemmel birisi."

Josh Freese, 2005'in sonunda Nine Inch Nails kadrosuna dahil olmuştu.

Grubun şu an ki konser kadrosu ise şu isimlerden oluşuyor:
Trent Reznor (1988'den beri)
Lead vokaller, gitar, bas gitar, klavyeler, synthesizerlar

Alessandro Cortini (2004'den beri)
Klavyeler, synthesizerlar, gitar, bas gitar

Robin Finck (1994-1995, 1999-2000, 2008 - )
Gitar, synthesizerlar

Justin Meldal-Johnsen (2008'den beri)
Bas gitar

Ilan Rubin (2008'den beri)
Davullar

(12/12/08)

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.