SLASH'İN SOLO ALBÜMÜNDE SÜRPRİZ KONUKLAR...
Guns N' Roses'in eski, Velvet Revolver'in hala gitaristi olan dünyaca ünlü müzisyen Slash, solo albüm yayınlıyor. Velvet Revolver için bir yandan yeni vokalist aramaya devam eden Slash, öte yandan kendi adıyla çıkaracağı ilk solo albümünü tamamlamak üzere.

SLASH
SLASH
Geçtiğimiz yılın sonlarına doğru, Scott Weiland'ın ayrılma kararıyla durgunluk dönemine giren Velvet Revolver'ın dünyaca ünlü gitaristi Slash, bu aradan yararlanarak solo albümünü kaydetmeye başlamıştı.

Bir yandan Velvet Revolver için yeni vokalist adaylarını deneyen Slash, bir yandan da kendi albümünü tamamlamak için çalışıyor.

Gerçek adı Saul Hudson olan Slash'in, kayıtlarını tamamlamak üzere olduğu bu solo albümünde yer alacak olan konuk müzisyenler de oldukça çarpıcı. Slash'in eşi Perla Hudson ile yapılan bir röportajda; R&B şarkıcısı, rapçi ve oyuncu olan, solo albümünün yanı sıra aslen The Black Eyed Peas adlı grubu ile tanınan Fergie (a.k.a. Stacy Ann Ferguson) ve dünyanın en büyük heavy metal solistlerinden Ozzy Osbourne'un da Slash'in solo albümünde yer alacağı açıklandı.

(03/01/2009)

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.