LED ZEPPELIN
YENİDEN BİRLEŞME YOK!
Robert Plant'in yeniden bir araya gelmeye sıcak bakmaması üzerine Led Zeppelin üyeleri yeni bir solistle yollarına devam etme kararı almıştı; fakat işler tersine döndü ve resmi olarak Led Zeppelin'in tarih olduğu açıklandı.

LED ZEPPELIN
LED ZEPPELIN
Led Zeppelin'in yeniden bir araya gelmesi arapsaçına döndü. Robert Plant'in olası bir birleşmede yer almayacağını açıklamasının ardından Led Zeppelin üyeleri bu yıl içerisinde yeniden tura çıkıp yeni bir albüm kaydetmek istediklerini açıklamış ve gruba solist olarak Chris Cornell'ın alınacağı iddiaları ortaya atılmıştı. Cornell, geçtiğimiz aylar içerisinde yaptığı açıklamada böyle bir teklifin olmadığını ve Led Zeppelin'i Robert Plantsiz düşünemediğini belirterek bu iddiaları reddetmişti. Led Zeppelin üyelerinin Robert Plantsiz yollarına devam edip etmeyeceği merak Jimmy Page'in menajeri Peter Mensch yeni bir solist bulur bulmaz tur ve albüm çalışmalarına başlayacağını belirtmişti. Ancak Menshc bu açıklamasından sadece bir gün sonra "Led Zeppelin'i 2007'de izlemediyseniz bir daha böyle bir fırsatınız olmayacak" diyerek grubun resmi olarak bittiğini duyurdu. Mensch, bu kararı almalarındaki en önemli neden olarak solist olarak kimsenin Robert Plant'in yerine geçememesini gösterdi.

(29/01/09)

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.