WACKEN BU SENE DE KAPALI GİŞE !!!
Her yaz Almanya'da düzenlenen dünlayaca ünlü metal festivali Wacken, tıpkı geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da tüm biletlerini sattı. Wacken bu konuda bir dünya rekorunu da kırdı diyebiliriz. Zira tam 70bin bilet, festivalin gerçekleşmesine 7 ay kala tükendi. Ayrıca bu sene Wacken'in 20. yılı!

WACKEN
WACKEN
CS Festival Service GmbH tarafından her yıl Wacken adlı kasabada düzenlenen ve onbinlerce metalci için "kabe" olarak nitelendirilen açık hava yaz festivali Wacken, bu sene de çok ses getirecek gibi.

Zira 30 Temmuz - 1 Ağustos 2009 tarihleri arasında düzenlenecek olan festivalin satışa çıkan 70bin adet bileti 31 Aralık 2008 tarihi itibariyle tükendi.


Wacken'de bu sene sahne alacak gruplar şimdilik şöyle:

AMON AMARTH
AXEL RUDI PELL
BULLET FOR MY VALENTINE
CALLEJON
CATHEDRAL
DRAGONFORCE
EINHERJER
EPICA
GWAR
HAMMERFALL
IN EXTREMO
IN FLAMES
KAMPFAR
KORPIKLAANI
MACHINE HEAD
MOTÖRHEAD
NAPALM DEATH
NEVERMORE
TRISTANIA
VOLBEAT
WALLS OF JERICHO

(07/02/09)

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.