THE DILLINGER ESCAPE PLAN
THE DILLINGER ESCAPE PLAN'DE DAVULCU DEĞİŞİKLİĞİ
New Jersey'li Mathcore / avant-garde metal grubu The Dillinger Escape Plan'in kadrosunda bir değişiklik yaşandı. Grubun kuruluş kadrosunda yer alan davulcu Chris Pennie'nin 2007 yılında ayrılmasından sonra ekibe dahil olan Gil Sharone da geçtiğimiz yılın sonunda ayrılınca, kadroya son katılan isim Billy Rymer oldu.

THE DILLINGER ESCAPE PLAN
THE DILLINGER ESCAPE PLAN
Daha önce New York'lu progresif rock grubu The Rivalry'de baget sallayan Billy Rymer artık The Dillinger Escape Plan için yollara düşecek. Bu arada bir önceki davulcu Gil'in gruptan ayrılması konusunda bir açıklama yapan gitarist Ben Weinman; Gil'in diğer projelerine ağırlık verecek olması dolayısıyla The Dillinger Escape Plan'e zaman ayrıamayacak oluşunu sebep olarak gösterdi.

Grup şu sıralarda, yeni kadrosuyla, 2007'de yayınladıkları "Ire Works" adlı albümlerini takip edecek olan yeni albümleri üzerinde çalışıyor.

(05/03/09)

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.