FORBIDDEN
FORBIDDEN'DA GİTARİST DEĞİŞİMİ; GLEN ALVES AYRILDI, YERİNE GELEN İSİM STEVE SMYTH
Yeniden toplanan, Bay Area thrash camiasının önemli isimlerinden Forbidden'da eleman değişimi erken yaşandı. Glen Alves gruptan ayrıldığını açıklarken yerine Testament ve Nevermore'da pena sallamış olan Steve Smyth katıldı.

FORBIDDEN
FORBIDDEN
Glen ayırılığıyla ilgili şunları söyledi; "Geçtiğimiz yılın Ekim ayında grubun finanasal işleriyle uğraşmayı bıraktım, böylece Forbidden'ın sahne şovlarına tamamen konsantre olup gruba ihtiyacı olan 'kötülüğü' geri getirebilecektim. 'Eyes Of Glass' ve 'Chalice Of Blood' gibi şarkılarıma gelen tepkiler beni çok mutlu etse de dışarıdan görüldüğü kadar da sağlam olmayan grubun kimyası beni ayrılık kararı almaya zorladı. Dürüstlükten ödün veremem. Artık tüm yeteneğimi yeni grubum TENET'e yaptığım bestelerde konuşturacağım. Forbidden istediğim kadar sert değildi, yeni albümleri oldukça başarılı da olsa ben çok daha sert işler yapmak istiyorum, TENET de bunun için biçilmiş kaftan. Forbidden'a ve yeni gitaristlerine de bundan sonraki kariyerlerinde başarılar dilerim."

(07/03/09)

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.