TWISTED SISTER
DEE SNIDER, KÖTÜ ŞÖHRETLİ CAPTAIN HOWDY KARAKTERİNE GERİ DÖNÜYOR
Twisted Sister solisti Dee Snider, kendi yazıp yönettiği korku filmi olan ''Strangeland''dan tam 11 yıl sonra, ilk filmin devamı niteliğinde çekilen ''Strangeland: Deception'' adlı yeni film için kamera karşısına geçmeye gün sayıyor.

DEE SNIDER
DEE SNIDER
İlk filmin aynı zamanda yapımcılığını üstlenen Snider'ın bu projesi, korku filmi türünde işkence konseptini beyaz perdeye uygulayan ilk yapımlardandı. "Testere" ve "Hostel" gibi yapımların önünü açan eser olarak görülen film için Snider iddialı konuşuyor: "O dönemde korku sineması kısır bir döngüye girmişti. Klasik korku filmlerinde insanlar kovalanır ve ölürler, kovalanırken yine de kaçma umudun vardır, ölünce de acın ve korkuların diner. Bu ikisinden de beter olan tek şey kaçamadığın ve ölmektense süründüğün işkencelere maruz kalmaktır." diyor.

"Strangeland", kurbanlarını internet chat sitelerinden bulup sonrasında sahte bir kimlikle kandıran ve buluşunca kaçırıp işkence eden ve türlü cinsi sapkınlıklarını onların üstünde tatmin eden bir şizofrenin hikayesini anlatıyordu. Snider konsepti için; "Daha bu tip sapkın siber suçlar işlenmeden ben filmimi bunun üzerine kurmuştum. Madem ki işkence türünün modern sinemadaki babasıyım, o zaman geri dönmem yadırganmamalı." diyor. Filmin 18 yaş sınırıyla vizyona gireceğini ve ilk filmin çok çok üstünde sert bir film çekmekte olduklarını belirten Snider belli ki bu sene hepimizi şoke edecek!

(15/03/09)

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.