NIGHTWISH SOLISTİ ANETTE OLZON, KENDİNE ÖZEL MENAJER TUTTUĞUNU AÇIKLADI
Nightwish'in vokalisti Anette, bilindiği üzere son turnede pek keyifli günler geçirmemişti. Eski vokalist Tarja'yı unutamayan fanların tacizleri ve grup içi anlaşmazlıklar solistin Brezilya'da sahneyi ağlayarak terk etmesine kadar varmıştı. Şimdilerde Anette grubun menajeriyle değil kendi tuttuğu özel bir menajerle profesyonel ilişkilerini yürütme kararıyla gündemde.

ANETTE OLZON
ANETTE OLZON
"Bu gruba katılırken pek çok şeye karşı kendimi hazırlamam gerektiğinin bilincindeydim. Yine de asla her şeye karşı hazırlıklı olamıyorsunuz. Sonuçta grubun geri kalanı 10 senedir bu işi beraber yapıyorlar ancak ben daha aralarında yeniyim ve daha önce bu tarz dünya turnesi tecrübelerim olmamıştı. Bu benim için yeni bir şey, yürümeyi öğrenen bir bebek gibiyim şu anda. Kendi menajerimi tutma kararını bir hayli zor verdim ama bu gerekliydi, sonuçta grubun geri kalanını ilgilendirmeyen konular beni ilgilendirenler. En basitinden sahne kıyafetlerim için sürekli sponsor arayışındaydım ancak şimdi kendi menajerim ve bunun gibi detaylarla o ilgileniyor. Hem ben bir İsveçliyim ve Nightwish ekibi Finlilerden oluşuyor, o sebeple menajerimi özellikle İsveç'ten seçtim. Farkettim ki kendi vatandaşımla çok daha güvende ve huzurlu hissediyorum." diyerek bu konudaki görüşlerini paylaşıyor Anette. Bakalım Tarja'yı gruptan ayıran olaylar bu menajer ayrılığıyla Anette'in de başına gelecek mi?

(15/03/09)

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.