WARRIOR SOUL'DA DAVULCU DEĞİŞİKLİĞİ...
1988 - 1995 yılları arasında aktif olan ve 2006 yılında yeniden bir araya gelip, geçtiğimiz yılın sonunda ''Chinese Democracy'' adlı yeni albüm yayınlayan, Amerikalı hard rock / punk grubu Warrior Soul'da geçtiğimiz günlerde bir davulcu değişikliği yaşandı.

WARRIOR SOUL
WARRIOR SOUL
Rob "Stevo" Stephenson gruptan ayrılırken, yerine Billy Williams dahil oldu. Grup tarafından yapılan açıklama şu şekilde: "Billy, sadece çılgın bir herif olduğu için değil bir çok sebepten dolayı Warrior Soul'un yeni davulcusu seçildi. Kory'nin (grubun vokalisti) 2003 yılındaki solo turnesinde gösterdi ki, o çok iyi bir müzisyen. Hem sahne içi hem de dışında... Warrior Soul ayrıca Stevo'ya da büyük bir teşekkür yolluyor, geçtiğimiz turnedeki çalışması için. Ve ona gelecekteki projeleri için bol şans ve en iyi dileklerimizi yolluyoruz."

Grubun kurucusu, vokalisti Kory Clarke'ın açıklaması ise şöyle: "Bu herif delirmiş olmalı. Çok uyumlu, her şeyi biliyor ve şimdiye dek kimle çaldıysam onunla rock yapabiliyor. Onunla yeniden birlikte olmak mthiş bir şey!"

(15/03/09)

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.