SODOM
SODOM LİDERİNDEN YENİ PROJE
Almanya'nın en önemli thrash metal gruplarından biri olan Sodom'un kurucusu, vokalisti ve bas gitaristi olan Tom Angelripper yeni bir proje grubu kurduğunu açıkladı. Hatırlayacağınız üzere, kendisinin hali hazırda Sodom dışında bir de Onkel Tom adlı bir proje grubu daha bulunuyor.

DIE KNAPPEN
DIE KNAPPEN
Alman thrash devi Sodom'un bas gitarist / vokalisti Tom Angelripper yeni projesi Die Knappen'i gün yüzüne çıkardı. Eski dostu Detlef Lauster ve Alman thrash underground'unun mühim isimleriyle kurduğu grup, henüz bir plak firmasıyla anlaşma imzalamadı ancak ilk şarkılarını kaydettiler bile. 'Glück Auf' adlı şarkıya yakın zamanda grubun MySpace adresinde de ulaşabilecek meraklı metal kafalar.

Grubun web sitesi:
www.dieknappen.info

Grubun kadrosu:
Onkel Tom Angelripper - Vokalist
Detlef "Magic" Lauster - Gitarist, Vokalist
Schiri - Bas Gitarist
Stefan "Sys" Schlüter - Davulcu

(15/03/09)

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.