Headbang  
http://www.headbang.com.tr/haberler/00742/
TARJA TURUNEN YENİ ALBÜMÜNÜN İSMİNİ AÇIKLADI
Finlandiyalı senfonik / power metal grubu Nightwish'ten 2005 yılında olaylı bir şekilde ayrıldıktan sonra kariyerine solo olarak devam etme kararı alan ve 2007 yılında yayınladığı ''My Winter Storm'' ile bekleneni veremeyen Tarja Turunen bu yıl içerisinde yayınlayacağı yeni solo albümünün ismini geçtiğimiz günlerde açıkladı.

TARJA TURUNEN
TARJA TURUNEN
Buna göre albümün ismi "What Lies Beneath" olacak. Bir önceki solo albümü "My Winter Storm"un da ismini albümün şarkılarını yazmadan evvel koyan Turunen, bu yöntemin albümün tüm konseptini yaratmak adına çok faydalı olduğunu, yeni albümünde de şarkı yazımına başlamadan evvel ismi koyarak konseptini belirlediğini söyledi.

Bakalım ilk albümü müzik eleştirmenlerinden farklı yorumlar alan Turunen bu yepyeni albümüyle hem müzikseverleri hem de eleştirmenleri memnun edebilecek mi?

(15/03/09)

© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.