ROTTING CHRIST'TAN EŞSİZ BİR SET!
Yunan metal piyasasının tartışmasız lider ismi Rotting Chist, 2 DVD ve 2 CD'den oluşan yeni bir set yayınlıyor. Set, grubun en sevilen şarkılarının yanı sıra daha önce duymadığımız şarkılarını da barındıracak.

ROTTING CHRIST
ROTTING CHRIST
Grubun 20. yıldönümlerini kutladıkları Atina konseri de DVD olarak sette yerini alacak. Setin ikinci DVD'si ise grubun yakın zamandan çıktığı turnelerden seçilmiş canlı performans görüntülerinin yanı sıra, vokalist Sakis ile yapılan ve grubun kuruluşundan bugüne pek çok konuda bilgi veren kapsamlı bir röportajı, fanların çektiği videoları ve grubun bugüne dek yayınlanmış tüm videolarını da barındırmakta.

Sette bulunan ilk CD grubun Atina konserinin, ikinci CD ise son Avrupa turnesinde kaydedilen şarkıların canlı performanslarının yer aldığı audio kayıtlardan oluşacak.

Sakis, "Non Serviam: A 20 Year Apocryphal Story" adlı sette yer alan DVD'deki Atina konseri hakkında şunları söylüyor; "Tüm şarkılarımızı ezbere bilen 1500 hayranımızla beraber samimi ve eğlenceli bir gece yaşadık. DVD'yi izlediğimde sonuçtan çok memnun kaldım. Umarım dünyanın geri kalanındaki sevenlerimiz de bu setten memnun kalacaklardır."

Atina konserinin setlist'i şu şekilde,

01. Intro
02. The Sign Of Prime Creation (Theogonia)
03. Keravnos Kivernitos (Theogonia)
04. Athanatoi Este (Sanctus Diavolos)
05. Enuma Elish (Theogonia)
06. King Of A Stellar War (Triarchy Of The Lost Lovers)
07. The Fifth Illusion (Non Serviam)
08. Archon (Triarchy Of The Lost Lovers)
09. The First Field Of The Battle (Triarchy Of The Lost Lovers)
10. Shadows Follow (Trirchy Of The Lost Lovers)
11. The Sign Of Evil Existence (Thy Mighty Contract)
12. Coronation Of The Serpent (Thy Mighty Contract)
13. The Old Coffin Spirit (Passage To Arcturo)
14. The Mystical Meeting (Apokathilosis EP)
15. Thou Art Blind (Khronos 666)
16. Morality Of A Dark Age (Non Serviam)
17. You My Cross (Sanctus Diavolos)
18. Saturn Unlock Avey's Son (Non Serviam)
19. Exiled Archangels (Thy Mighty Contract)
20. Sorrowfull Farewell (A Dead Poem)
21. Among Two Storms (A Dead Poem)
22. After Dark I Feel (Sleep Of The Angels)
23. In Domine Sathana (Genesis)
24. Nemecic (Theogonia)
25. Under The Name Of Legion (Genesis)
26. Societas Satanas (THOU ART LORD cover)
27. Non Serviam (Non Serviam)

(08/04/09)

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.