IAN GILLAN'DAN SOLO ALBÜM...
Tüm zamanların en büyük rock gruplarından biri olan ve bu yaz 20 Temmuz tarihinde bir kez daha İstanbul'da izleyeceğimiz Deep Purple'ın eşsiz sesi Ian Gillan, yepyeni bir albümle sevenlerinin huzuruna bu defa solo projesiyle çıkıyor.

IAN GILLAN
IAN GILLAN
"One Eye To Morocco" adlı albümün tüm dünya ile aynı anda ülkemizde de nisan ayı içerisinde yayınlanması bekleniyor. Albümü dinleyen otoritelerin yorumları bir hayli pozitif. Rock müziğin gücüyle, orkestrasyonun mükemmel bir uyumu olarak tanımladıkları sıfır kilometre Ian Gillian şarkıları, eminiz kulaklara bayram ettirecektir. Bu yaz ülkemizde konuk edeceğimiz Deep Purple efsanesinin sesini belki de bu yepyeni albümün turnesinde de izleriz.

Albümdeki şarkıların isimleriyse şöyle;

01. One Eye To Morocco
02. No Lotion For That
03. Don't Stop
04. Change My Ways
05. Girl Goes To Show
06. Better Days
07. Deal With It
08. Ultimate Groove
09. The Sky Is Falling Down
10. Texas State Of Mind
11. It Would Be Nice
12. Always The Traveler

Albümde çalan müzisyenler ise;
Michael Lee Jackson - Gitarist
Rodney Appleby - Bas Gitarist
Howard Wilson - Davulcu
Joe Menonna - Saksafoncu
Lance Anderson - Hammond Organ
Jesse O'Brien - Klavyeci


(08/04/09)

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.