''FLIGHT 666'' TÜRKİYE'DEN KALKIYOR !!!
9 Mayıs Cumartesi günü, Iron Maiden belgeseli ''Flight 666'' Türkiye'de ''tek gün tek gösterim'' için 4 şehirde; İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa'da gösterilecek. ''Flight 666''; ''Metal: Bir Metalcinin Yolculuğu'' ve ''Global Metal'' gibi ödüllü belgesellere imza atan Sam Dunn ve Scot McFadyen tarafından çekildi. Film, efsanevi ''Somewhere Back In Time'' turnesinin perde arkasını anlatıyor.

IRON MAIDEN
IRON MAIDEN
BAYTU EVENT MANAGEMENT (UK) firmasının girişimiyle gösterilecek filme katılımımız gerçekten çok önemli.

Bu etkinliklere göstereceğimiz katılım Iron Maiden'ın Türkiye konseri için de bir kapı açabilir.

Grubun efsanevi menajeri Rod Smallwood özellikle bu filmin Türkiye'deki başarısını önemsediğini filmin Türkiye'deki gösterimini sağlayan Burak Baytu'ya iletti.


FİLMİN AYRINTILI SEANS BİLGİLERİNİ ÖĞRENMEK VE BİLET SATIN ALMAK İÇİN:
http://www.afm.com.tr/Movie/Movie_View.aspx?MI=395#

"Flight 666"in gösterileceği sinemalar:

İSTANBUL'DA
İstinye park
Mecidiyeköy Profilo
Caddebostan CKM

ANKARA'DA
Ankamall
Cepa

BURSA'DA
Carrefour

İZMİR'DE
Forum Bornova

Bu arada filmin İstanbul'daki gösteriminin ardından Beyoğlu Studio Live'da bir Iron Maiden gecesi düzenlenecek. Ayrıntılı bilgi için www.biletix.com adresini takip etmenizde fayda var.

Bu filmin başarısıyla umarız bir gün biz de "the dream is true" diyebiliriz.

UP THE IRONS!!!

Bu arada "Flight 666", 25 Mayıs tarihinde bir set olarak piyasaya sürülecek. 2 DVD'den oluşacak olan bu setin içerisinde ayrıca iki CD'lik bir de soundtrack albüm yer alacak.

21 Nisan tarihinde tüm dünyada gösterime sunulan ve ülkemizde de 9 Mayıs'ta gösterime girecek olan "Flight 666"in ikinci DVD'sinde grubun turnenin farklı ülkelerinde gösterdiği 16 farklı performans bulunacak. Ayrıca Iron Maiden'a ait ve solist Bruce Dickinson'ın pilotluğunu üstlendiği Boeing 757 adlı özel turne uçağında geçen görüntüler de DVD kapsamında yer alacak.

Ayrıca Iron Maiden kapaklı Headbang'in Mayıs sayısını da kaçırmayın. Filmin yaratıcıları Sam Dunn ve Scot McFadyen ile yapılan röportaj ve filmle ilgili tüm detaylar dergide yer alıyor. Headbang, Blue Jean ile birlikte 31 Nisan'dan itibaren tüm gazete bayilerinde ve dergi satış noktalarında yerini alacak!!!

(01/04/09)

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.