JUDAS PRIEST İLE GELECEĞE DÖNÜŞ!
Heavy metal'in babaları son zamanlarda köklü gruplar arasında yaygınlaşan nostalji modasına uydular. Bu yaz çıkacakları turnede 1980 yılında yayınladıkları ünlü heavy metal klasiği ''British Steel'' albümünü baştan sona çalacaklarını açıkladılar. Konserde eski ve yeni pek çok klasiğe de yer vereceklerini açıklayan grup her gittikleri yerde otuzuncu yıl dönümünü kutlayacak albümü tüm hayranlarına dinletme ve canlı izletme şansını vereceklerini müjdelediler.

JUDAS PRIEST
JUDAS PRIEST
Rob Halford bu kararla ilgili şunları söyledi: "Bir anda gelişti bu fikir. Bu sene Priest'in 40'ıncı yılı ve 'British Steel' da yayınlanalı 30 sene olmuş olacak, bir taşla iki kuç vuracağız yani! Bu proje Priest tarihinde de bir ilk, daha önce hiç bir albümümüzü baştan sona canlı çalmamıştık."

Judas Priest sadece "British Steel" şarkılarını çalmayacak, aynı zamanda otuz yıl önce heavy metal kültürüne armağan ettikleri deri ve çelik aksesuarlardan oluşan imajlarını da geri getirecek. Halford "Metal müziğe deriyi, kırbacı, zinciri, metal aksesuarları, parlak kemerleri getiren grup biziz, bu turnede de hem kostümlerle hem de sahne prodüksiyonuyla o dönemi tozlu raflarından indireceğiz." diyor. Merakla bekliyoruz yeni Priest turnesini.

"British Steel" albümü şarkı listesi:

01. Rapid Fire
02. Metal Gods
03. Breaking the Law
04. Grinder
05. United
06. You Don't Have To Be Old To Be Wise
07. Living After Midnight
08. The Rage
09. Steeler

(24/05/09)

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.