SPINAL TAP
SPINAL TAP HORTLADI!!!
Gelmiş geçmiş en önemli, en eğlenceli ve en sevilen rock'n'roll filmlernden biri olan ''This Is Spinal Tap!''in elemanları, filmin yayınlanışının 15'inci yıldönümü münasebetiyle yeniden toplandılar. Dahası var! Kurgu bir rock grubunun yaşadıklarını anlatan ve dünya çapında Metallica da dahil pek çok grup için önemli bir yerde olan Spinal Tap projesinin elemanları yepyeni bir albümle müziğe dönmeye hazırlanıyorlar!

SPINAL TAP
SPINAL TAP
Adının "Back From The Dead" olacağı açıklanan albüm, grubun klasiklerinin yanı sıra sıfır kilometre Spinal Tap şarkılarından oluşuyor.

Albümün yanında bedava gelecek olan DVD ise türlü röportajlar ve ek içeriklerden oluşmakta. Albümde gruba eşlik edecek muazzam isimler de var, Def Leppard'dan Phil Collen, Keith Emerson, John Mayer ve Steve Vai bu isimlerden şimdilik açıklanan bazıları.

Albümün piyasaya sürüleceği sette aynı zamanda limitli üretim olan Spinal Tap elemanlarının minyatür oyuncakları da yer alacak. Bu klasiği zamanında yaşı yetmediğinden kaçıran rock severlere ellerine geçecek fırsatı iyi değerlendirip Spinal Tap ile tanışmalarını öneririz.

Albümün şarkı listesi de şöyle sıralanmakta;

01. Tonight I'm Gonna Rock You Tonight
02. Back From The Dead
03. (Funky) Sex Farm
04. Rock 'n' Roll Creation
05. Jazz Oddyssey I
06. Gimme Some Money
07. Rock 'n' Roll Nightmare
08. Heavy Duty
09. America
10. Jazz Oddyssey II
11. (Listen to the) Flower People (Reggae Stylee)
12. Hell Hole
13. Big Bottom
14. Celtics Blues
15. Jazz Oddyssey III
16. Warmer Than Hell
17. Stonehenge
18. Short And Sweet
19. Cups And Cakes

(06/06/09)

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.